Kadromuz

Av. Nalan BENER İbadullayev

Email: benernalan@yahoo.com

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunuyum. Adana’ da doğdum ve ilk orta lise öğrenimim burada geçti. Evliyim. İngilizce ve Rusça bilmekteyim. Ceza Hukuku ve Ceza Muhakemesi ve Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi konusunda çeşitli seminerlere katıldım ve seminer çalışmalarında eğitmen olarak da yer aldım.

Av. Gamze COŞKUN

Email:info@avukatnalanbener.com

09.07.1992 Van doğumluyum. Afyonkarahisar Ali Çağlar Anadolu Lisesi mezunuyum. Malatya İnönü Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2014 yılında mezun oldum. 4 yıldır hukuk ve ceza davaları alanında avukatlık yapmaktayım.

Av. Aybüke Elmacı Bulut

Email:info@avukatnalanbener.com

25 Mart 1993 tarihinde Ankara’da doğdu. İlköğretim ve lise eğitimlerini sırasıyla Bursa Nilüfer Koç İlköğretim Okulu ve Bursa Nilüfer Milli Piyango Anadolu Lisesi’nde tamamladı. 2012 yılında girdiği Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2016 yılında mezun oldu. Üniversite eğitimi sırasında, Yasama Derneği tarafından Hollanda Büyükelçiliği Matra Programı çerçevesinde Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi’nin işbirliğiyle düzenlenen “Üniversitelerde Parlamento Hukuku Çalışmalarının Güçlendirilmesi Projesi Yasama Eğitimi Programı”na katılarak “Yasama Eğitimi Sertifikası” aldı. Avukatlık stajını Bursa Barosu’nda tamamladı. Stajı sırasında, Bursa Barosu Çocuk Hakları Komisyonu tarafından düzenlenen Çocuk Adalet Sistemi Uygulamalı Eğitim Semineri’ne katılarak sertifika aldı. Avukatlık ruhsatını aldığı 8 Mart 2018 tarihinden bu yana avukatlık yapmaktadır.

Av. Merve Esmeray Bilim

Email:esmeraybilim@hotmail.com

05.09.1990 tarihinde İstanbul’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini memur bir ailenin çocuğu olması nedeniyle Anadolunun birden fazla şehrinde tamamladı. Lise öğrenimini Turhan Tayan Anadolu Lisesi ve İznik Anadolu Lisesinde gördü. Lisans eğitimini ise Marmara Üniversitesi’nde alarak 2012 yılında mezun oldu. 2013 yılından beri meslekte aktif olarak çalışmakta olup, ağırlıklı olarak Ceza Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku, İcra Hukuku ve Gayrimenkul Hukuku alanlarında avukatlık ve danışmalık yapmaktadır. Bugüne dek farklı hukuki konularda yaklaşık 40 adet seminerde eğitim almıştır.