Kadromuz

Av. Nalan BENER İbadullayev

Email: benernalan@yahoo.com

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunuyum. Adana’ da doğdum ve ilk orta lise öğrenimim burada geçti. Evliyim. İngilizce ve Rusça bilmekteyim. Ceza Hukuku ve Ceza Muhakemesi ve Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi konusunda çeşitli seminerlere katıldım ve seminer çalışmalarında eğitmen olarak da yer aldım.

Dilek Fatma ALTINAY

Katip

1965 İstanbul doğumluyum. 1982 Bursa Kız Lisesi mezunu olup 13 yıldır aktif olarak Bener Hukuk Bürosunda katip olarak çalışıyorum.

Av. Gamze COŞKUN

Email:info@avukatnalanbener.com

09.07.1992 Van doğumluyum. Afyonkarahisar Ali Çağlar Anadolu Lisesi mezunuyum. Malatya İnönü Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2014 yılında mezun oldum. 4 yıldır hukuk ve ceza davaları alanında avukatlık yapmaktayım.

Av. Merve Esmeray Bilim

Email:esmeraybilim@hotmail.com

05.09.1990 tarihinde İstanbul’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini memur bir ailenin çocuğu olması nedeniyle Anadolunun birden fazla şehrinde tamamladı. Lise öğrenimini Turhan Tayan Anadolu Lisesi ve İznik Anadolu Lisesinde gördü. Lisans eğitimini ise Marmara Üniversitesi’nde alarak 2012 yılında mezun oldu. 2013 yılından beri meslekte aktif olarak çalışmakta olup, ağırlıklı olarak Ceza Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku, İcra Hukuku ve Gayrimenkul Hukuku alanlarında avukatlık ve danışmalık yapmaktadır. Bugüne dek farklı hukuki konularda yaklaşık 40 adet seminerde eğitim almıştır.