Kadromuz

Av. Nalan BENER İbadullayev

Email: benernalan@yahoo.com

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunuyum. Adana’ da doğdum ve ilk orta lise öğrenimim burada geçti. Evliyim. İngilizce ve Rusça bilmekteyim. Ceza Hukuku ve Ceza Muhakemesi ve Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi konusunda çeşitli seminerlere katıldım ve seminer çalışmalarında eğitmen olarak da yer aldım.

Av. Tuğçe ÖZYİĞİT

Email:tugceozyigit@outlook.com.tr

07/07/1994 Gölcük doğumluyum. Bursa Anadolu Kız lisesi mezunuyum. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde hukuk eğitimi gördükten sonra 2019 yılı itibariyle avukatlık mesleğine giriş yapmış bulunmaktayım.

Av. Gamze COŞKUN

Email:info@avukatnalanbener.com

09.07.1992 Van doğumluyum. Afyonkarahisar Ali Çağlar Anadolu Lisesi mezunuyum. Malatya İnönü Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2014 yılında mezun oldum. 4 yıldır hukuk ve ceza davaları alanında avukatlık yapmaktayım.

Av. Esra Doğru

Email:av.esradogru@gmail.com

7 kasım 1984 tarihinde Bursa’da doğdu. Orta öğrenimini İznik Anadolu Lisesinde, Yüksek Öğrenimini Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesinde (İngilizce olarak) tamamladı ve 2010 yılı şubat ayında mezun oldu. 8 yıldır meslekte aktif olarak çalışmakta olup, çalışmalarını icra, hukuk ve ceza alanında devam ettirmektedir.

Dilek Fatma ALTINAY

Katip

1965 İstanbul doğumluyum. 1982 Bursa Kız Lisesi mezunu olup 13 yıldır aktif olarak Bener Hukuk Bürosunda katip olarak çalışıyorum.